Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie konkursów na szefów miejskich spółek. Prezydent zmienił przepis

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2016 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Jakich fachowców a czym ta pani sie wróżniła jaki z niej fachowiec .....500 głosów na dzielnicy zdobyła w wyborach pisząć że mieszka na Czubach a mieszkała w innej dzielnicy......PO się trzyma koryta miejskiego i nie chce puścić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie dobrze, że Prezydent Żuk powiedziała wprost - będę robił jak chciał, bo jestem prezydentem i mogę robić co chcę. Mam większość w radzie i nie muszę nikogo pytać się o zdanie. Lubi styl uznaniowy - dobrze opisany artykuł wcześniejsze zmiany tez miała charakter uznaniowy i były robione pod konkretne osoby. To ewidentne spłacanie zobowiązań Buta, arogancja i nagłe zwikszenie do 3 osób w zarządzie. Skąd taka potrzeba? Czym ona jest uzasadniona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudnienie emerytów trwa w najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to normalne by tak często zmieniać zasady i likwidować konkursy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kolejny Misisiewicz tylko w wykonaniu Peło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk - prezydent wszystkich deweloperów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metody PiS-u jak widać podobają się też PO, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żuka zmienią to wymienią wszystkich od początku. Ale będzie płacz platfusów i PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak już jest, platformersi nie są gorsi od pisomersów, też mają swoich Misiewiczów. Dziwi tylko fakt powołania nowego prezesa skoro nie było zastrzeżeń do obecnego ale stołek trzeba było dać by do emeryturki wyciągnąć jeszcze z pół banki albo i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...